Meble kuchenne Puszczykowo

Meble kuchenne Puszczykowo – co jest teraz modne? 

Modne meble kuchenne Puszczykowo to już nie jeden kolor – projekty nie ograniczają się również do mebli francuskiej prowincji opartych na szafkach kuchennych z lukami. Materiały stosowane w blatach kuchennych to nie tylko marmur, granit, drewno i meble ze stali nierdzewnej czy płytki. Meble kuchenne Puszczykowo to paleta barw – od błękitu, bieli, szarości i czerni. Modernistyczna i causalowa armatura to kwintesencja dzisiejszej mody.

Jakie są najpopularniejsze style? 

Skandynawski

Drewno i cement o różnych wzorach, matowe meble, które doskonale współgrają z betonem i kamieniem są wyeksponowane w tym stylu. Niektórzy twierdzą, że jest to styl bardzo „surowy”, jednak świetnie prezentuje się w dużych otwartych na salon kuchniach.

Odważne kolory

W nowoczesnych kuchniach, odważne kolory dodają trochę charakteru. Wybierz więc mocną kolorystykę, która uzupełnia meble i blaty, dobierz odpowiednie dodatki i dekoracje, a twoja kuchnia stanie się niepowtarzalna.

Bliżej natury

Drewno i metal są coraz częściej wykorzystywane w projektach nowoczesnych kuchni. Jest to swego rodzaju „powrót” do bliskości z naturą.